Michał Laskowski

Sesja zdjęciowa

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Chciałabyś mieć takie zdjęcia jakie widzisz w moim portfolio? Nic prostszego! Zamów sesję! Pamiętaj nie musisz być profesjonalną modelką!

Gwarantuję prywatność oraz profesjonalizm. Dzięki mojemu doświadczeniu w fotografii kobiecej i sensualnej wspólnie odkryjemy Twoją delikatność oraz zmysłowość.

Nie wiesz jak zapozować do takich zdjęć? Nie wiesz co zabrać ze sobą? Nie ma problemu wszystko wyjaśnie i podpowiem.

Taka sesja może się odbyć w mieszkaniu, apartamencie, czy w plenerze. To Ty decydujesz. Staram się pomóc w wyborze najlepszego miejsca, naprowadzić jakie cechy powinno posiadać taka przestrzeń.

W skład podstawowego pakietu wchodzi:

  • 10 wyretuszowanych zdjęć, które Ty wybierasz
  • czas sesji 2-3h
  • 2-3 stylizacje
  • czas oczekiwania na zdjęcia 1-2 tygodnie robocze (od momentu wybrania przez Ciebie zdjęć)

Cena ustalana jest indywidualnie. Sesje realizuję w całej Polsce (głownie Wrocław, ale również Szczecin, Warszawa, Toruń)

Kolejne kadry możesz domówić później lub od razu kupić większy pakiet. Wszystko jest do ustalenia.

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się ze mną!

Professional photoshoot

Do you want to have a photoshoot like in my porfolio? Nothing easier! Order a session! Remember you don't have to be a professional model!

Please contact with me

Polecam sesje zdjęciowe z Michałem. Ma cierpliwość do osób, które nie mają w tym doświadczenia, mówi co zrobić, jak się ustawić, kadry są przemyślane. Można poczuć się swobodnie, co jest istotne w sensualnych zdjęciach. Cudownie łapie słońce! Jestem bardzo zadowolona, aż ciężko było się zdecydować na te kilka najlepszych ujęć!

Basia

Pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem ze strony fotografa, Michał jest prawdziwie zainteresowany jak najlepszymi efektami sesji. Jest gotowy użyć do tego wszystkich swoich talentów, na czele z doskonałym zmysłem estetycznym. Doskonale wie, co robi, światła i cienie nie mają przed nim tajemnic. Przez całą sesję towarzyszyło mi komfortowe wrażenie, że znajduję się pod okiem profesjonalisty. Jednak nie chłodnego profesjonalisty przyjmującego zlecenie, ale empatycznej osoby nastawionej na współpracę. Jestem niezwykle usatysfakcjonowana otrzymanymi zdjęciami i z czystym sumieniem mogę polecić Michała każdej kobiecie pragnącej odkryć, uchwycić i zatrzymać na dłużej swoją zmysłową naturę.

Jagoda